Animefest 2017 - praktické informace / useful information


So, 13. 5. 2017 - 20:34 [ christof ]

* Oficiální zahájení programu začíná v pátek v 18 hodin. Vstup otevřeme již v 16 hodin, části doprovodného programu budou v provozu.
* Pokud již máte dopředu zaplacené vstupenky, můžete si vyzvednout náramky a materiály dopředu - ve čtvrtek od 16 do 18 hodin, v pátek od 10 do 13 hodin.
* Program poběží nonstop letos pouze v hale A1, kde jsme pro vás připravili noční promítání, deskové hry, konzole, retrohernu, SkillCraft zónu a hudební hry.
* Objednané zboží si můžete vyzvednout na našem prodejním stánku v A1.
* Tělocvična bude otevřená v pátek od 14 pro odložení věcí, můžete přijít i bez náramku (ale potřebujete vytištěnou vstupenku).
* Pro odjezdy po konci hlavního programu (přibližně od půl dvanácté do jedné, v pátek i sobotu) bude posílena MHD ve směru do centra.
* V sobotu večer se na Výstavišti uskuteční koncert KISS. Vstup na koncert bude branami z opačné strany areálu. Zároveň o víkendu bude v pavilonu B výstava Minerály, na kterou bude přístup přes hlavní vchod výstaviště. Uvnitř areálu budou všechny akce oddělené. Na hladký průběh bude dohlížet bezpečnostní agentura a policie. Nepohybujte se prosím mimo prostor Animefestu a respektujte pokyny bezpečnostních pracovníků. Pokud by náhodou nastal problém, kontaktujte buď naše hlídky nebo ochranku BVV.
~~~~~~
Few useful information about Animefest:
* Official program starts on Friday at 6pm. Venue is open from 4pm (with some events).
* Anyone who already paid for the ticket can pick up wristband and materials on Thursday from 4pm to 6pm, and Friday from 10am to 1pm.
* Nonstop program is in hall A1, with night screening, console games, board games, music games, retrogames.
* Gym for sleeping is opened from 2pm on Friday (only to leave your bags), you can come without wristband, but have your ticket printed.
* There will be additional trams going to the city center when the main program ends, around midnight on Friday and Saturday.
* There will be KISS concert on Saturday evening and a mineral exhibition the whole weekend in the hall next to Animefest. The entrance to the concert is on the other side of the expo ground. All events will be separated and guarded by local security and police. Please, respect the security staff and stay only in Animefest area. In case of trouble, contact our staff or expo security.