Otravují vás registrace a hesla?


Pá, 28. 11. 2008 - 23:38 [ christof ]

Patříte k lidem, kteří nesnáší, když se musí na každé stránce registrovat a pamatovat si další hesla? A chcete se i přesto zapojit do dění na webu, např. hlasovat v soutěžích? Právě pro vás máme snadné řešení - náš web podporuje OpenID.

Pod polem pro uživatelské jméno a heslo klikněte na odkaz Přihlásit pomocí OpenID/Gmail a do nového pole zadejte buď své OpenID URL (např. http://otaku.myopenid.com) nebo e-mailovou adresu účtu Google (např. otaku@gmail.com). Poté jen potvrdíte, že se opravdu chcete přihlásit na animefest.cz a vše je hotovo. Pokud už zde účet máte a chcete si ušetřit starosti s přihlašováním, klikněte na Můj účet - OpenID identity a přidejte své OpenID URL nebo Google e-mail.

Pokud máte účet Google, můžete se přihlásit pouhým kliknutím na tuto ikonku.

Po přihlášení najdete na stránce Můj účet - Upravit záložky Info a Osobní údaje, kde se můžete s ostatními podělit např. o své oblíbené anime.

christof
Pá, 12. 12. 2008 - 12:35
Seznam

Ode dneška podporuje OpenID i Seznam, takže pokud máte účet/e-mail na Seznamu, můžete se přihlásit bez registrace.

Klikněte na Přihlásit pomocí OpenID/Gmail a zadejte Seznam ID, není to přímo e-mail, ale vypadá takto: pokud máte např. e-mail jmeno@seznam.cz, zadejte jako OpenID jmeno.id.seznam.cz