AMV soutěž 2011, hlasování návštěvníků


Út, 19. 4. 2011 - 15:32 [ christof ]

amv soutez

V letošní AMV soutěži máte možnost vybrat vítěze, který získá cenu webu Animefest.cz. Tato kategorie je určená jen pro české autory. Soutěžních klipů dorazilo mnohem více než loni, na výběr tedy máte ze 47 AMV. Všechna si můžete pustit na Youtube nebo přímo stáhnout. Odvážně se můžete pustit do hlasování.

Doplnění: na webu AMVcz si můžete přečíst zamyšlení nad soutěžními AMV, spolu s dvěma hodnoceními všech AMV, ze kterých mohou autoři získat cenné připomínky a rady

Obrázek uživatele Richard Voldán
Richard Voldán
St, 18. 5. 2011 - 15:35
Omluva za přestálá utrpení

Zaslané hodnocení poroty mě přimělo k následujcímu prohlášení . Tímto bych se rád omluvil Porotci 2 a všem těm , u kterých moje AMV  vyvolala fyzické nebo duševní utrpení a zároveň  vysvětlil tvůrčí záměry . Všechna AMV byla koncipována ve stylu ,, klasických " arénových mlátiček ( Kickboxer , Nejlepší z nejlepších ). Z jejich odkazu částečně vycházelo i zvolené anime YU YU HAKUSHO ( Velká zkouška ). K těmto filmům vždycky patřil nepříliš kvalitní obraz a zvuk, místy dost deformovaný a chytlavá hudba. Což můžou potvrdit všichni , co pamatují  ,, zlatou " éru VHS. ( Zejména tu ,, pirátskou " část . )            A teď něco konkrétního k č. 38 . Mimo jiného, mi byla vyčtena nesrozumitelnost části názvu. Uznávám že jmenovat se to  :  ,, Tři podoby lásky " bylo by to srozumitelnější než použité : ,, Tři podobenství " ale neznělo by to tak poeticky. Uznávám i to , že méně vnímavý divák  si asi nevšimne, že během všech těch soubojů se odehrávají i tři příběhy s motivem lásky. ( Démon se nechává mlátit a řezat ,  aby  ochránil svoji matku. Láska mladých bojovníků se nepřízní osudu změní na nenávist. Prohrávajcí bojovník  se díky přítomnosti svojí holky vzchopí a nakope soupeře do zadku .)                               Na závěr bych ale rád projevil radost nad tím, že moje AMV dokázala u zkušeného porotce vyvolat takovou silnou reakci . Škoda jen že negativní .

Obrázek uživatele yuechan
yuechan
Ne, 8. 5. 2011 - 23:15
Hodnocení

Je po Animefestu, a tak jsem zveřejnil v hodnocení svoje (soukromé) skóre i bodově, pokud by to někoho zajímalo. Celkové výsledky slíbil Manta hodit na AMV Wiki, až bude moci.

 

A pokud by to někoho zajímalo, má AMV byla 3, 41 a 75 :)

Acidburn
So, 7. 5. 2011 - 10:08
Díky

Soundtrack je to pěkný, díky.

Obrázek uživatele jarnik
jarnik
Pá, 6. 5. 2011 - 10:48
AcidBurn: The DaVinci Code

AcidBurn: The DaVinci Code OST (Hans Zimmer) - Chevaliers de Sangreal http://www.youtube.com/watch?v=1Vv9-7q2Kqc (moje nejoblíbenější z toho OST)

Acidburn
Pá, 6. 5. 2011 - 09:41
Ví někdo, jaká skladba je

Ví někdo, jaká skladba je použitá v AMV č. 4? Rád bych se k ní dostal...díky.

Manta (bez ověření)
Út, 3. 5. 2011 - 10:18
Detailnejsi hodnoceni po skonceni AF

I kdyz se vam treba nepodarilo dostat se do uzsiho vyberu pro hlavni soutez, nezoufejte. Mam pro vas pripravene detailnejsi hodnoceni od poroty, ktere budu rozesilat po skonceni Animefestu. Snad vam poslouzi jako inspirace a nakopnuti k dalsi tvorbe.

Obrázek uživatele Denis Nana Oosaki
Denis Nana Oosaki
Po, 2. 5. 2011 - 19:59
No ti co neprošli, těm už

No ti co neprošli, těm už došel mail, aspon mě :-( Chjoo doufala jsem že napotřetí už to výjde. No tak já jdu dál zlepšovat ^_^

christof
Po, 2. 5. 2011 - 19:43
ano, postupující AMV se budou

ano, postupující AMV se budou promítat na zahájení Animefestu

Anonym (bez ověření)
Po, 2. 5. 2011 - 19:28
Kdy se dozvíme, které AMV

Kdy se dozvíme, které AMV postoupilo dál? Až na animefestu?

kyssifur
So, 30. 4. 2011 - 19:55
@Nyaaaaaaaa

Thankies :)